בדיקת מומחים

בדק בית – בדיקת מומחים של דירה או בית על ידי מומחה

קניית בית הינה בדרך כלל ההשקעה הגדולה ביותר שאותו מבצע האזרח הממוצע. לכן, חשוב ביותר לבצע בדק בית מקצועי לאיתור ליקויים בעבודות הבניה. חשוב לא פחות לדעת לבחור בחברה הטובה ביותר.

חברתנו מעסיקה מומחים מהשורה הראשונה המובילים בביצוע בדיקות בדק בית. בדיקת בדק בית מבוצע תוך שימוש במכשור אלקטרוני יעודי.

בחוות הדעת המומחה שתוכן עבורכם על ידי מומחי חברתנו פרוט מלא ויסודי של ממצאי בדק בית שאותרו, פירוט התיקונים הנדרשים והעלויות. חוות דעת מומחה זו קבילה בבית משפט.

מניסיונו או יודעים כי כמעט ולא ניתן למצוא דירה שאין בה ליקויים מסוגים שונים. גם אם מדובר בדירה יד שנייה לפני קניה וגם אם הנכס הינו דירה חדשה מקבלן, בדיקת בדק בית תעלה ליקויי בניה, שחלקם יכולים להיות מהותיים ביותר. כדאי לדעת כי עלות שירות בדק בית זניח ביחס לעלות הנכס ובמרבית המקרים שווי התיקונים של ליקויי בניה שונים עולים בערכם הכספי באופן משמעותי על עלות השרות.

איתור ליקוי בניה – שירותים המסופקים על ידי חברתנו:

  • בדק בית על ידי מומחה, כולל חוות דעת מקצועית, עם הפנייה לקבלן וזאת לצורך ביצוע תיקונים ו/או פניה לערכאות משפטיות. שירות בדק בית מסופק לרוכשי דירה חדשה או בית חדש (בתקופת האחריות – עד עשר שנים או במהלך בניה). הלקוח מקבל חוות דעת מומחה הכוללת את פירוט ממצאי בדק בית שאותרו וכן המלצות לתיקונים עם הערכה כספית.
  • בדק בית של דירה או בית יד שנייה, לפני קניה. בדק בית זה הינו לצורך איתור ליקויים בנכס ומפגעים שונים הקשורים למצבו הפיסי של המבנה וליקויי בניה אחרים. בדק בית של דירות לפני רכישה הפכה למקובלת מאוד בשנים האחרונות וזאת כפי שהדבר קיים במשך שנים רבות בארצות צפון אמריקה ואירופה.
  • בדק בית לצורך איתור מוקדי נזילות מים מצנרת, חדירת רטיבות עקב אטימה לקויה. בדק בית כזה אפשרי בין אם הליקויים נוצרו עקב עבודות בניה לקויות במקור או עקב בלאי וחוסר תחזוקה.
  • בדק בית לצורך קביעה של עמידות המבנה ברעידות אדמה.
  • בדק בית לצורך הערכת נזקים, מפגעים או ליקויי בניה שנוצרו כתוצאה מעבודות שיפוצים.
  • בדק בית לצורך הערכת נזקים למבנים שנפגעו כתוצאה מעבודות בניה שנערכו בנכס סמוך.
  • בדק בית לצורך הערכת נזקים שנגרמו כתוצאה מנזילות מים, עבודות שיפוצים בדירה שכנה וכדומה.
  • בוררויות וגישורים בנושאים של בדק בית, ליקויי בניה, בטיחות במבנים, נזקים למבנים, נזילות מים ואטימה לקויה