פיקוח בנייה

חשיבותו של פיקוח בניה ואיך לעשות את הבחירה הנכונה. בונים בית ? רוצים להרגיש בטוחים בכל שלב ושלב של הבנייה שעשיתם את הבחירה הנכונה והבטוחה ולא נוצלתם ע”י הספקים ונותני השירות הרבים המעורבים בבניית הבית ? הפיתרון הוא כמובן פיקוח בניה מקצועי המתבצע על ידי מפקח בעל ידע וניסיון ובשביל זה הוקם בדק בית 4 קירות.

מה כולל תפקידו של המפקח האחראי על פיקוח בניה

תפקיד המפקח הממונה על פיקוח בניה הוא להיות מעורב בכל שלב ושלב של הבניה ועד למסירת המפתח ללקוח. לא כדאי להקל ראש בנושא פיקוח בניה. לרוב לבונים אין את כל הידע המקיף על תהליך הבניה והתקנות ולכן חשוב כי יהיה אדם מקצועי אשר ילווה את תהליך הבניה. התפקיד העיקרי בעבודת פיקוח בניה הוא סנכרון בין כל הגורמים המעורבים בתהליך הבניה מתוך אינטרס לטובת הלקוח במטרה שהעבודה תתבצע בצורה המקצועית, המהירה והבטוחה ביותר ועל פי התקנות בחוק וזאת בכדי למנוע כאב ראש מיותר ללקוח הבונה בית.

מחיר השקט הנפשי ברכישת שרות פיקוח בניה

השרות המספק מפקח הבנייה בתפקיד פיקוח בניה יכול לעלות 4500 ₪ ויכול להגיע ל10,500 ₪ והיקר מביניהם לא בהכרח ייתן לך את השרות הטוב יותר. חשובה תקשורת טובה בין הלקוח והמפקח הממונה על פיקוח בניה וכמובן מקצועיותו וניסיונו של המפקח. אצלנו בחברת בדק בית 4 קירות מובטח לך כי מחיר השקט הנפשי שלך יהיה הוגן והשרות שתקבל יהיה מקצועי והניסיון מדבר בעד עצמו.

תקלות היכולות להיווצר במידה ולא יהיה פיקוח בניה

הדבר הראשון שעלול לקרות הוא שחוסר הבנתך כלקוח בהערכת מחירי השרות אותו תקבל מאותם גורמים הפועלים אשר מקושרים לתהליך הבנייה עלול לעלות יותר מהמחיר שאמור לעלות בפועל וגרוע מזה שהשרות אותו תקבל יכול להיעשות כלאחר יד ובצורה לא מקצועית במיוחד, זאת פותר המפקח בעבודת פיקוח בניה. תקלות נוספות העלולות להיווצר הן לאחר השלמת הבניה וכניסת הדיירים, כמו סדקים ורטיבות בקירות או כל מיני ליקויים אשר לא הבחין בהם הקבלן במהלך בניית הבית אשר יכלו להיפתר באמצעות פיקוח בניה מקצועי.