ביקורת מבנים

אין ספק שאחד מהרגעים המרגשים ביותר שמשפחה יכולה לחוות זה הרגע שבו מקבלים את המפתחות לדירה החדשה שנקנתה. עם זאת, האם עצרתם לחשוב ולהבין מהן הזכויות שלכם? מה תעשו בפועל אם הדירה לא תהיה לגמרי זהה למה שהובטח לכם? וגרוע מכך, מה תעשו אם יהיו ליקויים בדירה, כמו נזילות, רטיבות ועוד?

כדי להתמודד עם כל המצבים האלה וכדי למצוא להם פתרון מראש, כדאי לפנות אל חברה מקצועית שמבצעת ביקורת מבנים. חברות כאלה יכולות להגיע עם מיטב אנשי המקצוע שהן מעסיקות, ואותם אנשי מקצוע פשוט יבדקו עבורכם את כל מערכות הדירה.

מה כוללת הביקורת?

ראשית, כמובן שכאשר מדברים על ביקורת מבנים מדברים על עבודה שנעשית על ידי אנשי המקצוע הכי טובים שיש בתחום. שנית, הם מגיעים עם ידע, ציוד מתאים ולא מעט ניסיון, כך שמהר מאוד הם יוכלו לבדוק עבורכם את הדירה וגם להוציא לכם דו”ח מפורט. הם יוכלו לבדוק את מערכת החשמל, את מערכת האינסטלציה ואפילו את איטום החלונות והדלתות, כך שיהיה לכם מושג ברור יותר האם הדירה מלאה בליקויים או מושלמת כפי שהבטיח לכם הקבלן.

אם תהיתם באיזה שלב כדאי יהיה להזמין שירות כמו ביקורת מבנים, חשוב שתבינו: רצוי להזמין חברה כזאת עוד לפני שאתם חותמים על חוזה ולפני שאתם קונים את הדירה.

שימו לב לאיזו חברה מקצועית מהתחום אתם פונים

כשמדברים על ביקורת מבנים מדברים על שירות שלא מעט חברות יכולות להציע לכם היום. לכן נשאלת השאלה: איך אפשר לבחור את החברה המוצלחת ביותר והאם כל חברה תוכל לתת לכם בדיוק את אותו השירות. התשובה היא כמובן לא, שכן לא תמיד עובדים בחברות כאלה אנשי מקצוע מנוסים.

לכן יש טעם לבדוק ממתי קיימת החברה שאליה חשבתם לפנות, ובעיקר, האם זו חברה שעוסקת בבדק בית ויש לה המלצות רבות? אם אתם כבר משקיעים בבדיקת הנכס שחשבתם לקנות, מה פתאום שתפקידו את משימת הבדיקה בידי אנשים שאתם לא לגמרי סומכים עליהם? שווה לברר הכול מראש כי כך תגדילו את הסיכוי שתצאו מרוצים מכל התהליך.