בדק בית בתל אביב

זה לא חדש, העיר תל אביב נחשבת מרכז העניינים וכך גם המחירים של הדירות, לכן, כשאתם מגיעים לרכוש דירה חדשה, או אפילו נכס חדש לצרכי עסקים – רצוי שתבדקו מה אתם עומדים לרכוש אם בכלל. חשיבות בדיקת בדק בית הינה מעל לכל, למעשה, נכון להיום, יותר ויותר אנשים מבינים את זה ולא “זזים” ללא בדיקה זו העלולה לגרום לאמת לטפוח על פניהם. מה עושים בכדי שהרכישה תהיה נכונה ובעיקר שוות ערך לכסף שהשקעתם? הכול אודות בדק בית בעיר הנחשקת ביותר בישראל.

מה כוללת בדיקת בדק בית

בדיקת בדק בית בתל אביב תכלול מפה מפורטת, למעשה, כאן, מקצוענים בתחום החל ממהנדסים, שמאים ומביני עניין, יגיעו ויחלקו את המשימות בצורה מדויקת. הבדיקות תעשנה החל מחדר הרחצה, מבואה, כניסה, חדרי שינה, ילדים ואפילו מסדרון וסביבה חיצונית. לצורך הבדיקה, טובי הבודקים יגיעו עם הציוד הנכון וכך גם עם הטכנולוגיה הראויה החל מזווית מד, פלס דיגיטלי, מד רטיבות, גלאי ברזל, לייזר מדידה, מד הפרשי גבהים ועוד.

מה תכלול חוות הדעת הסופית?

במעמד רכישת דירה בתל אביב, בדיקת בדק בית בתל אביב אמורה לספק חוות דעת שמטרתו לספק מידע אודות המצב הפיסי של הנכס לבין מה שהוא כתוב באמת בטאבו. הבדיקה בעיקרה תתבצע בצורה וויזואלית אבל גם לצד המכשור שצוין. במידה ומדובר בבדיקה נוספת לצד בדיקה שכבר בוצעה ייתכנו עוד ליקויים נסתרים שכנראה לא נראו ולכן- בדיקת בדק הבית כל כך חיונית כאן. במקרה הזה, יצורפו הערות לחוות הדעת  וזו תעודכן בהתאם. לצד כל הבדיקות, יבוצעו גם בדיקות מעמיקות הקשורות במערכות החשמל, מיזוג האוויר, צנרת האינסטלציה, נזילות אטימות ועוד. כמו כן, למען הסר הספק, תיבדק גם דירה סמוכה או דירה מתחת – זאת בכדי לשלול נזילות הנובעת מהנכס הנבדק.

בסיכומו של דבר, עם דוח המעודכן, זה העוסק בכל הבעיות הקטנות והגדולות, הגלויות והסמויות, ניתן לגשת את הקבלן ולדרוש את המגיע. כמו כן, במידה ועדיין לא רכשתם את הנכס , הנה לפניכם הזדמנות נהדרת להתמקחות חוקית.